Úvod SEA DOO » REC-LITE

SEA DOO SPARK

SEZENÍ PRO 2 NEBO 3 OSOBY

Ať už jezdíte na vodu ve dvojici nebo trojici, Sea-Doo SPARK je k dispozici v konfiguraci 2-up nebo 3-up.

MOTOR ROTAX 900 ACE

Motor Rotax 900 ACE o výkonu 60 hp je nejhospodárnější motor v segmentu se spotřebou pouhých 7,34l paliva za hodinu* a rychlejší a výkonnější Rotax 900 ACE o výkonu 90 hp spotřebuje pouhých 9 litrů za hodinu*. Oba jsou kompaktní, lehké a poskytují okamžité zrychlení.
* Na základě interního testování BRP.

SYSTÉM BRP AUDIO-PORTABLE

S tímto plně ponorným a odnímatelným zvukovým systémem můžete poslouchat hudbu ve vodě, na vodě nebo mimo ni. Nabitý dvěma 25 W reproduktory s připojením Bluetooth a výdrží baterie až 24 hodin a ovládacím panelem pro snadné nastavení přímo na nebo mimo vaše plavidlo.
* Volitelné příslušenství

SADA POLEPŮ

Výbuch barev
Přidejte vlastní grafickou sadu polepů Attitude, aby byl váš Sea-Doo SPARK ještě výraznější. Je to jedinečná možnost přizpůsobení, kterou vám nikdo jiný nenabízí.

LINQ SYSTÉM

Rychlý. JEDNODUCHÝ. BEZPEČNÝ.
Změňte úplně pravidla! Systém LinQ Quick-Attach pro zadní platformu lze nyní přidat do všech modelů SPARK. Protože když se dá více sbalit, více si hrát, jezdit dál a udržovat jídlo a pití studené a čerstvé, nejde jen o jízdu, ale o dobrodružství.

CHLADICÍ SYSTÉM S UZAVŘENÝM OKRUHEM

Exkluzivně pro Sea-Doo.Tato technologie zabraňuje pronikání korozivní slané vody a škodlivých nečistot do motoru, což zvyšuje spolehlivost a jistotu.